ГРАЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК, ВІН ТАКОЖ МОЖЕ ВАМ ЩОСЬ ДАТИ!

.

ВІД ДОШКІЛЬНЯТ ДО ПІДЛІТКІВ

У Вас відпустка? У такому випадку ми пропонуємо Вам роботу на дитячому ігровому майданчику!

На дитячому ігровому майданчику Ваша дитина може робити все, що їй забажається: розважатися, робити відкриття, вчитися без примусу… сама, або ж у компанії з друзями. Це ж і є справжні канікули! Для Вас як для дорослого час відпустки теж означає жити у режимі "я нічого не повинен". А проте?! За грою на дитячому майданчику стоїть педагогічне бачення, тобто сила, завдяки якій "ти можеш робити все, що забажається на час відпустки". Те, що робить дітей щасливішими та здоровішими. А це є те, за що ми боремося, те, у що ми віримо!


Ви відчуєте Вашу відпустку!

УНІКАЛЬНІ ПЕРЕВАГИ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА БАТЬКІВ.

Типові види роботи на дитячому ігровому майданчику?
 • Більш ніж 25 років ми розглядаємо роботу на дитячому ігровому майданчику як постійну цінність на час відпустки. Основна увага при цьому приділяється літнім та пасхальним відпусткам, проте багато робочих заходів проводиться також і в період менших за значенням свят.
 • Гра є метою самою в собі не є засобом. Одержати задоволення – ось що має значення! Звичайно грати, просто щоб грати:)
 • Вмотивовані, захоплені та освічені молоді люди працюють над створенням пропозиції певної кількості ігор і грають в них разом з дітьми. Підтримку їм надають старші головні аніматори та призначені відповідальні особи. Робота на дитячому ігровому майданчику = молодіжна робота, призначена для молоді!
Якими є переваги для дітей?
 • Ваша дитина стає щасливішою і здоровішою. Менше обов'язкової участі > більше відчуття свята
 • Великий вибір з урізноманітненої пропозиції, кожен тут знайде щось своє, щось для себе!
 • Можна робити те, чого не можна робити вдома!
 • Заходи на дитячому майданчику є радше орієнтованими на взаємодію з сусідами і здійснюються у невеликих за обсягом групах.
Які переваги для батьків?
 • Попередня реєстрація непотрібна у 77% заходів, що проводяться на дитячому ігровому майданчику.
 • Дитячі ігрові майданчики свідомо тримають свої ціни низькими, а також передбачають впровадження тих чи інших соціальних заходів, покликаних уможливити участь кожного в роботі майданчиків. Усереднений день гри на майданчику коштуватиме 5 Євро (€)/день. Часто печиво, напої та страхування включені у зазначену вартість дня ігор на майданчику.
 • Уніформа не потрібна. Діти можуть приходити в одязі призначеному для ігор.
 • Також не потрібна жодна картка члена або існування будь-яких інших довгострокових зобов'язань. Навіть якщо Ви завітаєте всього лише на 1 день… це теж вже буде добре.
 • Гральний майданчик не було задумано як ініціативу з прийому дітей, проте він з радістю може виконати і цю функцію. Якщо Вам необхідно віддати Вашу дитину під тимчасовий догляд – ми з радістю її запрошуємо!
 • Участь у роботі дитячого ігрового майданчика частково компенсується майже усіма страховими фондами. Одержавши відповідну фіскальну довідку Ви одержуєте знижку на податки: 45% від розміру фактично понесених витрат, розміром до 13,70 Євро (€) за дитину, яка відвідала дитячий гральний майданчик. При цьому допускаються також комбінації різноманітних переваг!
 • Робота з інклюзії – не порожня обіцянка. Серед усіх форм молодіжної роботи саме робота на ігрових дитячих майданчиках якнайкраще відображає різноманіття суспільства: тут можна зустріти дітей від дошкільного до юнацького віку, як дітей з обмеженими можливостями, так і дітей з неблагонадійних сімей. Кожна дитина тут бажана.


Усього на території Фландрії та Брюсселю знаходиться 563 дитячих ігрових майданчиків. Лише 25 муніципалітетів не мають жодного майданчика. Таким чином, майже напевно хоча б один такий майданчик є поряд з Вами! Тут Ви знайдете адреси таких майданчиків: alle speelpleinwerkingen


ВИ РОБИТИМЕТЕ ВСЕ, ЩО ВАМ ПОДОБАЄТЬСЯ. ВИ ВІДЧУЄТЕ ВАШУ ВІДПУСТКУ!
Перегляньте альбом і відчуйте атмосферу

628 ІГРОВИХ МАЙДАНЧИКІВ У 319 МУНІЦИПАЛІТЕТАХ У ФЛАНДРІЇ ТА БРЮССЕЛІ.

Знайдіть гральний майданчик поряд з Вами за допомогою нашого шукача ігрових майданчиків!

Ми прагнемо до того, щоб усі діти змогли відчути свято!

Відпочинок для дитини не відрізняється нічим від того, що він представляє для Вас, для дорослого. Він має ознаки слова – синоніма для "я можу і я не повинен". Він означає вибір того, до чого Вас спонукають Ваші відчуття. Лише за цієї умови Ви можете відчути на відпочинку атмосферу свята. Всі останні проведені дослідження показують, що діти, коли їм дається право вибору, надають перевагу відкритому підходу до гри, яка має характер спонтанної та добровільної. Коли в грі присутнє задоволення, з'являється бажання продовжити цю гру, грати далі, і завдяки цьому у нас з'являються спогади. Отже, проживіть з насолодою Ваш відпочинок!

 

Кожна дитина відмінна. Ця теза є відправним пунктом, що визначає наше покликання для ігрових майданчиків – створити ігрове середовище, яке б надавало якомога більше різноманіття можливостей гри для всіх дітей. Наявний на майданчику супровід дозволяє проводити значну за обсягом низку видів діяльності, участь в яких дітей надає їм можливість спонтанної гри на таких ігрових майданчиках. Вони можуть переходити від гри до гри, при цьому вони зазнають стимуляції завдяки задаваним ігровим імпульсам та існуванню на майданчику окремих ігрових кутків. Таким чином діти разом складають для себе "ігрове меню" в режимі à la carte і відтак насолоджуються на майданчику справжнім відпочинком!

 

Прочитайте більше про наше бачення гри  (fr|en|ar)


Цього літа кожного тижня сказати своє слово матиме змогу щоразу хтось новий з батьків.

Tanja, mama van Lyvia en Tyas

Daniëlle, mama van Lio en Amalia

Sylvia, mama van Maurits en Mathieu

Ryan, stiefpapa van Adam en Nora

Evelien, mama van Elise, Kobe en Landro

Sourav, papa van Hiya

Charlot, mama van Noa en Liam

Tina, mama van Nathan, Elias en Mona LillyДо якого ігрового типу належить Ваша дитина?

ПРОЙДІТЬ ТЕСТУВАННЯ 👉

На ігровому майданчику Ви знайдете граючих дітей будь-якого, навіть найбешкетнішого, типу. Кожна дитина відмінна одна від одної. Нам це відомо! Саме тому ми пропонуємо щось, що може задовольнити бажання кожної з них! Через це ми надаємо перевагу вибору, свободі та різноманітності. Аніматори це не просто ведучі, це, в першу чергу, супровідники. Саме вони докладають своїх зусиль для створення "теплої" атмосфери, дбають про кожну дитину та беруть участь у грі разом з нею!

 


ГРАТИ ЦЕ БІЛЬШЕ, НІЖ ПРОСТО ГРАТИСЯ В ЯКУСЬ ГРУ!

Робота на ігровому майданчику, надзвичайно грайлива!

На ігровому майданчику ми завжди шукаємо можливість погратися, навіть у тих випадках, коли Ви цього не очікуєте! 

 


Разом до більшої кількості та кращих ігор!

 

Цю сторінку створено з ініціативи Vlaamse Dienst Speelpleinwerk (fr|en|ar), керівної організації мережі, що займається проведенням робіт на ігрових майданчиках у Фландрії та Брюсселі. Самі по собі ж ми не є жодними організаторами робіт на місцевих ігрових майданчиках, проте ми надаємо їм нашу підтримку у намаганні створити більші та кращі ігрові можливості для кожної дитини!