Het is dan nog 5 maanden vooraleer het zomer is en samen gaan we ervoor zorgen dat jullie helemaal klaar zijn om die zomer te knallen!
Ik ga jullie laten leren van elkaar, want jullie zijn het die dag in dag uit op het speelplein staan én het beste weten wat er moet gebeuren op een dag! Jullie gaan veel in gesprek gaan met andere speelpleinwerkingen over verschillende onderwerpen EN ik ga jullie aan het werk zetten!
We krijgen tijdens deze zaterdag ook de hulp van de Regenboog vzw. Ze zijn op deze namiddag ook ter plaatse om al jullie vragen rond laagdrempeligheid, kinderen en jongeren met een beperking, co-animatoren, begeleidershouding en zoveel meer te beantwoorden.
We kunnen daar ook samen een wervingscampagne bedenken! Velen onder ons worstelen daarmee, wel laat ons dat samen eens vastpakken!
Laten we ook eens nadenken over hoe jullie hetzelfde (of misschien zelfs nog een beter) aanbod kunnen aanbieden aan jullie kinderen met minder animatoren.
Ik ga jullie daar ook een overzicht bezorgen van verschillende belangrijke data die in 2025 te gebeuren staan, jullie een overzicht te geven van alle belangrijke en handige producten die we hebben en ik wil vooral van jullie weten hoe het met jullie gaat. We kijken op deze namiddag ook samen naar jullie toekomst en hoe wij als VDS jullie kunnen helpen.
Ben je een vzw? Kom zeker langs, we hebben een aantal experten op het vlak van statuten. We kunnen je bijstaan met raad en daad ter plaatse!
Daarnaast staan er nog uitwisselingen op het programma! Heb je een thema waar je het graag eens met andere speelpleiners over wilt hebben, stuur het mij dan door! ()