Filip, ben je al bekomen van alle nieuwjaarsrecepties en het personeelsfeest?
Persoonlijk wel, maar na het zien van de dansmoves van sommige nieuwe collega’s ga ik toch nog een tijdje slecht slapen.
Welke ervaring deed je beseffen: “Ik wil absoluut op de jeugddienst gaan werken.”
Mijn 9 jaar als vrijwilliger in het Overijses jeugdwerk. Daar mochten gerust nog 9 jaar bij.
Wat was het leukste dat je al mocht doen op de jeugddienst?
Ik ben al suuuperwarm onthaald door de kern van onze Jeugdraad.
Je voorgangster, Tine, werkt ondertussen voor de VDS. Welk voorbeeld van haar heb je meteen overgenomen? Welke praktijk verdween op dag 1 meteen in de vuilbak?
Wat meteen in de vuilbak verdween waren de duizend haarspeldjes die ze op haar bureau had laten liggen, waarvoor dank…
Voorts doe ik mijn best om even pro-actief en probleemoplossend te zijn als Tine, maar dan wel op mijn eigen manier hè.
Op je facebook-profiel zien we je vaak met een gitaar in je handen. Hoe staat het met je muziek-carrière, nog wilde plannen?
Weinig wilde plannen. Onze muziekgroep is een beetje zoals een voetbalploeg die meer in de kantine zit dan op het veld staat.
Het blijft gewoon heel plezant, een carrière zit er zeker niet in.
In Overijse werden recent 16 dode en 25 verwaarloosde koeien aangetroffen. Hoe kan je als jeugddienst er op een creatieve manier aan bijdragen dat dit niet meer gebeurt?
We maken een spel dat alle jeugdverenigingen in de streek op dezelfde zondagnamiddag kunnen spelen en het heet: “Aufmachen! Het grote antikoeienmishandelingsgestapospel”
Compleet met kaart van alle boerderijen in de buurt en lange zwarte jassen uiteraard.