30 jan 2019

Onze vrijwilligers zijn kei-benieuwd naar de Oost-Vlaamse stuurgroepen. Hoe organiseren jullie jezelf? Waar zijn jullie allemaal mee bezig? En welke uitdagingen gaan jullie tegemoet?

Nodigen jullie graag één van hen mee aan tafel? Speel ons de data van je stuurgroep door aan sylvia@speelplein.net en wij brengen je in contact met één van onze vrijwilligers. Vrijwilligers die allen uit het speelpleinwerk komen en tijdens of na je stuurgroep, als je dat wil, graag ook aanvullen met hun ervaringen.

Een unieke ervaring voor hen én voor jullie werking. Tot dan?!?

Stuurgroepen geven mee vorm aan het speelpleinwerk. Een essentiele schakel waar wij helemaal van overtuigd zijn. Soms is het zoeken naar de juiste vorm en balans binnen je stuurgroep. Snuister even op onze pagina rond betrekken van jongeren én onze DNA 'Prettig Gestuurd'.